Partnerské projekty

Partnerství v projektu OP VK
(2013 – 2015)

Název projektu:Model komunitního a inkluzivního vzdělávání pro základní školy hlavního vzdělávacího proudu
Registrační číslo: CZ.1.07/1.2.17/01.0013
Číslo a název oblasti podpory: 1.2 – Rovné příležitosti dětí a žáků se speciálními vzdělávacími potřebami
Realizace projektu:1. 4. 2013 - 31. 3. 2015
Řešitel projektu:ZŠ a MŠ Brno, nám. 28. října 22

Logický a evaluační rámec projektu: "logický a evaluační rámec projektu OP VK.pdf"

Zprávy k projektu

vloženo 7. dubna 2013

Nový projekt "Model"

1. 4. 2013 jsme zahájili realizaci projektu s názvem Model komunitního a inkluzivního vzdělávání pro základní školy hlavního vzdělávacího proudu. Součástí projektu bude vedení edukativně-stimulačních skupin pro předškolní děti a jejich rodiče. Ve výuce se zaměříme na metody a formy aktivního učení, a to také díky pokračování vzdělávání učitelů v tomto směru. Ve výuce budou působit druzí učitelé, takže se fakticky sníží počet žáků připadajících na jednoho učitele. Školní poradenské pracoviště bude posíleno o školního psychologa, speciálního pedagoga, sociálního pedagoga a asistenta ŠPP. Pokračovat budeme ve spolupráci se školami našeho typu a také v široké nabídce celodenního programu (kluby, kroužky).

Připravila: Barbora Glogarová